Jasełka, jasełka

W dniu 20.12.2017 r. odbyły się „Jasełka”. Przedszkolaki wprowadziły wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.  Po przedstawieniu dzieci odwiedził Święty Mikołaj z prezentami. Przedszkolaki znali odpowiedzi na wszystkie jego pytania . Uśmiech na twarzach wszystkich gościł zarówno tych małych i tych dużych.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie role, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za aktywny udział w naszych „Jasełkach”.