Wydarzenia

Tutaj zobaczysz wszystko to co dzieje się u nas czyli: czystą radość,uśmiech, pomocną dłoń, wielkie występy i małe sukcesy, pierwsze przyjaźnie,kompromisy i umiejętności a wszystko to okraszone mnóstwem dobrej zabawy. Buźka :)

Program Sanford Harmony

01-10-2019
W roku przedszkolnym 2019/2020 przystąpiliśmy do programu Sanford Harmony. Jest to program wspierający rozwój kompetencji społeczno-emocjonalnych u dzieci, który poma (...)

Mamo, Tato idę do Przedszkola

02-09-2019
Mamo, Tato jestem już duża/duży i  idę do przedszkola. Drodzy Rodzice zaczynających przygodę w naszym przedszkolu zapraszamy Was do przeczytania listu od Waszego dziecka . Jes (...)

Festyn Rodzinny

31-05-2019
Z okazji Dnia Dziecka  w naszym przedszkolu odbywa się Festyn Rodzinny. W trakcie festynu odbywa się wyjątkowe przedstawienie  z udziałem Najlepszych Aktorów pod S (...)

Międzynarodowy Dzień Teatru

27-03-2019
Z okazji Dnia Teatru grono pedagogiczne przygotowało dla przedszkolaków niespodziankę i wcieli się w rolę aktorów występując w przedstawieniu pt. "Czerwony Kapturek". (...)

Odwiedziny Ciapka

25-01-2019
Dnia 25 stycznia odwiedziła nas Pani prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce oraz   maskotka psa Ciapek. Przedszkolaki z wie (...)