Wydarzenia

Tutaj zobaczysz wszystko to co dzieje się u nas czyli: czystą radość,uśmiech, pomocną dłoń, wielkie występy i małe sukcesy, pierwsze przyjaźnie,kompromisy i umiejętności a wszystko to okraszone mnóstwem dobrej zabawy. Buźka :)

Na łące przypatrz się biedronce

09-06-2017
W naszym przedszkolu zapanował iście sielski klimat, a wszystko to za sprawą zwierząt i owadów polnych, które odwiedziły nasze przedszkole.         (...)

01-06-2017
Ciecz Nieniutonowska
Z okazji Dnia Dziecka najserdeczniejsze życzenia zarówno dla tych "małych" dzieci jak i troszkę większych :): uśmiechu co minuta, radości każdego dnia i pogody ducha przez (...)

W ogrodzie przedszkolnym

29-05-2017
Nasze przedszkolaki uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. My im tego nie odmawiamy i jak tylko pogoda dopisuje spędzamy miło czas podczas wspólnych zabaw w ogrodzie przed (...)