Wydarzenia

Tutaj zobaczysz wszystko to co dzieje się u nas czyli: czystą radość,uśmiech, pomocną dłoń, wielkie występy i małe sukcesy, pierwsze przyjaźnie,kompromisy i umiejętności a wszystko to okraszone mnóstwem dobrej zabawy. Buźka :)

Wakacje nad morzem

11-07-2017
Okres wakacji to szczególny czas, dlatego też dajemy odczuć to naszym milusińskim i dajemy im więcej swobody w działaniach, proponujemy im różne aktywności, a dzieci (...)

Zabawy w parku

06-07-2017
Nadszedł długo wyczekiwany okres wakacyjny, więc korzystamy z pogody i spacerujemy ile sił w nogach. Nasze przedszkole położone jest niedaleko pięknego parku "Solidarności", tak w (...)

Piraci i wielkie poszukiwania skarbów

21-06-2017
Święto Rodziny na wyspie Piratów "Bum cyk, cyk i rata, rata nie ma to jak los pirata. Kto mu raz na drodze stanie z tego kasza na śniadanie". W naszym przedszkolu po ra (...)

Na łące przypatrz się biedronce

09-06-2017
W naszym przedszkolu zapanował iście sielski klimat, a wszystko to za sprawą zwierząt i owadów polnych, które odwiedziły nasze przedszkole.         (...)

01-06-2017
Ciecz Nieniutonowska
Z okazji Dnia Dziecka najserdeczniejsze życzenia zarówno dla tych "małych" dzieci jak i troszkę większych :): uśmiechu co minuta, radości każdego dnia i pogody ducha przez (...)

W ogrodzie przedszkolnym

29-05-2017
Nasze przedszkolaki uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. My im tego nie odmawiamy i jak tylko pogoda dopisuje spędzamy miło czas podczas wspólnych zabaw w ogrodzie przed (...)